Pozostałe pytania

Forum Pomoc dla Początkujących.
Garkain
Posty: 36
Rejestracja: 31 sty 2017 19:29

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Garkain »

Ysar: Dzieki za odpowiedz :)
Awatar użytkownika
Adventicus
Posty: 252
Rejestracja: 17 sty 2017 23:00

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Adventicus »

Czy jeśli porachuje gnaty pewnemu jegomościowi NPCowi w Quen, który ma zbyt lepkie lapki, po tym jak usiłował podzielić sie moim ekwipunkiem, to wyląduje na Bretońskich listach gończych i będę zmuszony grać w berka z lokalną Strażą?
Awatar użytkownika
Artak
Posty: 247
Rejestracja: 15 kwie 2015 16:40
Kontakt:

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Artak »

Sprawdź :)
Wilhelm

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Wilhelm »

Witam obecnie jestem na etapie: "Wyglądasz na kogoś, kto niejedno widział" przy następującym kształtowaniu się cech:
siła (Krzepki) - niewiele
wytrzymałość (dobrze zbudowany) - bardzo niewiele
zręczność (sprawny) - nie wiele
intelekt (pojętny) - dużo
odwaga(zdecydowany)- trochę
Jako, że od początku chciałem aby moja postać była miecznikiem z pełną koncentracją na zdolnościach bojowych, zastanawiam się czy nie popełniłem fatalnego błędu, zbyt późno priorytetując cechy na 21200 i czy intelekt oraz odwaga nie zdążyły "odebrać" mojej postaci istotnej części potencjału bojowego jaki mogła by uzyskać. Proszę aby ktoś doświadczony rozwiał lub potwierdził moje obawy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Rafhard »

Jak najbardziej Twoje obawy są zasadne. Chcesz być drużynowym tankiem to ustaw sobie od początku 21200. Jak chcesz grać w PvP to wtedy koniecznie 22100. I ze wszystkim musisz zacząć od samego początku i już nigdy, przenigdy tego nie zmieniać. Na Twoim miejscu zacząłbym od nowa. Piszę to całkiem na poważnie.
Awatar użytkownika
Raenn
Posty: 97
Rejestracja: 01 sty 2016 16:27
Lokalizacja: Kraków/Toruń

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Raenn »

Miecznik nie będzie nigdy dobrym tankiem, bo nie ma tarczy. IMHO lpiej ładować siłę i zręczniść. A co do zaczynania od nowa - zrobiłam identycznie (tzn. tak ustawiłam cechy, że nie ustawiłam) i zaliczyłam kilka(dziesiąt) zgonów żeby zdjąć doświadczenie z postaci i rozwinąć cechy prawidłowo. Nie zejdziesz poniżej kogoś, kto pewnie stąpa po świecie niemal napewno, ale troszke mentali (odwaga np. do łamania szyków) się przyda. Względnie można tak zostawić i zostać "oficerem". Ktoś chyba tutaj kiedyś tak kombinował. Mentale mogą się przydać przy dowodzeniu... ja jednak skłoniłam się ku pierwszej opcji i jakbym mogła cofnąć czas to... zrobiłabym to samo.
Cóż mogę rzec. Da się. Powodzenia.
Wilhelm

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Wilhelm »

Dziękuję za odpowiedzi, tak to jest jak człowiek nie zada sobie choćby odrobiny trudu by zapoznać się z "regułami gry". A przecież można było zapytać przed założeniem i levelowaniem postaci a nie po ;-). Mam nadzieję że czegoś mnie to nauczy. Pozdrawiam.
Duar
Posty: 72
Rejestracja: 05 paź 2014 12:49

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Duar »

j.w. Dla miecznika ustawiać cechy pod wytke to nieporozumienie - 22100 to jak najbardziej prawidłowe ustawienie. Jednakże niejedno widział jest tak niskim poziomem, że spokojnie możesz przestawić w trakcie i nie odczujesz różnicy na zwiedzil/wielce.
Rafhard
Posty: 74
Rejestracja: 07 wrz 2016 00:58

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Rafhard »

Raenn pisze:Miecznik nie będzie nigdy dobrym tankiem, bo nie ma tarczy.
Abuan pisze:Bier puklerz + lewak i jestes tankiem nad tankami. Ale chyba nie to bylo intencja tworzenia tego zawodu.
Dwie różne opinie o mieczniku i komu tu zawierzyć? :)
Numeron
Posty: 138
Rejestracja: 31 paź 2010 08:30

Re: Pozostałe pytania

Post autor: Numeron »

Zeby zrobic z miecznika tanka, trzeba kombinowac i myslec niestandardowo, widac Raenn woli dwureczny miecz i w takiej postaci miecznik jest mierny.
ODPOWIEDZ